زیست فانتوم

کتاب زیست شناسی فانتوم یکی از قوی ترین کتاب های تست زیست شناسی است که توسط دپارتمان تخصصی زیست شناسی گروه آموزشی زیستاز که از اساتید و طراحان آزمون های گاج و قلمچی و مولف کتابهای زیست شناسی مهروماه، فاگو و … هستند، تالیف شده و مرکز طراحی و تولید ویانو تولید فنی آن را عهده دار بوده است.

مشخصات زیست فانتوم:

 • بانک تست زیست شناسی فانتوم درسنامه ندارد اما دارای پاسخنامه تشریحی جامع می باشد که علاوه بر توضیح کامل هر تست، نکات تکمیلی و ترکیبی از فصل ها و پایه های دیگر را نیز بطور کامل تشریح کرده است.
 • زیست فانتوم دارای جداول و نمودارهایی است که خلاصه نکات و مطالب مهم در آن ها درج شده و برای مرور سریع بسیار مفید هستند.
 • تمامی تست های فانتوم از نظر سطح (آسان،متوسط و سخت)، ترکیبی و میزان اهمیت مشخص شده اند که دانش آموز با توجه به آنها میتواند تشخیص دهد که مطاله و یادگیری انجام شده مفید بوده است یا خیر.
 • در ابتدای هر فصل میزان اهمیت آن فصل از نظر تعداد سوالات طرح شده در کنکور سراسری سال های گذشته و توضیحاتی در رابطه با بخش های مهم آن برای راهنمایی بیشتر دانش آموزان نوشته شده است.
 • سری کتاب های زیست شناسی فانتوم دو رنگ می باشند که پایه دهم سبز، یازدهم آبی و دوازدهم بنفش می باشد.
 • بانک تست فانتوم دو جلدی می باشد که جلد اول هر سه پایه منتشر شده و جلدهای دوم در مراحل پایانی تولید فنی هستند و بزودی عرضه خواهند شد.
 • جلد دوم زیست فانتوم از نظر تألیف، طراحی و تولید فنی بسیار قوی تر از جلدهای اول می باشند و اشتباهات سهوی که به علت عدم زمان کافی در جلد های اول وجود داشتند، بطور کامل و دقیق بررسی و رفع شده اند.

چرا زیست فانتوم را پیشنهاد میکنیم؟

چون زیست فانتوم توسط طراحان با سابقه آزمون های آزمایشی معتبر کشور تألیف شده و تعدادی از کتاب های زیست شناسی رده اول کشور از مؤلفان این مجموعه هستند.

نحوه خرید کتاب:

برای خرید با تخفیف بانک تست زیست شناسی فانتوم از طریق فروشگاه ویانو اقدام کنید.

سری کتاب های زیست فانتوم:

 1. جلد اول بانک تست زیست فانتوم دهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 2. جلد دوم بانک تست زیست فانتوم دهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 3. جلد اول بانک تست زیست فانتوم یازدهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 4. جلد دوم بانک تست زیست فانتوم یازدهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 5. جلد اول بانک تست زیست فانتوم دوازدهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 6. جلد دوم بانک تست زیست فانتوم دوازدهم – برای خرید کتاب کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید