کتاب زیست شناسی فانتوم

زیست فانتوم

کتاب زیست شناسی فانتوم یکی از قوی ترین کتاب های تست زیست شناسی است که توسط دپارتمان تخصصی زیست شناسی گروه آموزشی زیستاز که از اساتید و طراحان آزمون های گاج و قلمچی و مولف کتابهای زیست شناسی مهروماه، فاگو و … هستند، تالیف شده و مرکز طراحی و تولید ویانو تولید فنی آن را عهده دار بوده است.

مشخصات زیست فانتوم:

 • بانک تست زیست شناسی فانتوم درسنامه ندارد اما دارای پاسخنامه تشریحی جامع می باشد که علاوه بر توضیح کامل هر تست، نکات تکمیلی و ترکیبی از فصل ها و پایه های دیگر را نیز بطور کامل تشریح کرده است.
 • زیست فانتوم دارای جداول و نمودارهایی است که خلاصه نکات و مطالب مهم در آن ها درج شده و برای مرور سریع بسیار مفید هستند.
 • تمامی تست های فانتوم از نظر سطح (آسان،متوسط و سخت)، ترکیبی و میزان اهمیت مشخص شده اند که دانش آموز با توجه به آنها میتواند تشخیص دهد که مطاله و یادگیری انجام شده مفید بوده است یا خیر.
 • در ابتدای هر فصل میزان اهمیت آن فصل از نظر تعداد سوالات طرح شده در کنکور سراسری سال های گذشته و توضیحاتی در رابطه با بخش های مهم آن برای راهنمایی بیشتر دانش آموزان نوشته شده است.
 • سری کتاب های زیست شناسی فانتوم دو رنگ می باشند که پایه دهم سبز، یازدهم آبی و دوازدهم بنفش می باشد.
 • بانک تست فانتوم دو جلدی می باشد که جلد اول هر سه پایه منتشر شده و جلدهای دوم در مراحل پایانی تولید فنی هستند و بزودی عرضه خواهند شد.
 • جلد دوم زیست فانتوم از نظر تألیف، طراحی و تولید فنی بسیار قوی تر از جلدهای اول می باشند و اشتباهات سهوی که به علت عدم زمان کافی در جلد های اول وجود داشتند، بطور کامل و دقیق بررسی و رفع شده اند.

چرا زیست فانتوم را پیشنهاد میکنیم؟

چون زیست فانتوم توسط طراحان با سابقه آزمون های آزمایشی معتبر کشور تألیف شده و تعدادی از کتاب های زیست شناسی رده اول کشور از مؤلفان این مجموعه هستند.

نحوه خرید کتاب:

برای خرید با تخفیف بانک تست زیست شناسی فانتوم از طریق فروشگاه ویانو اقدام کنید.

سری کتاب های زیست فانتوم:

 1. جلد اول بانک تست زیست فانتوم دهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 2. جلد دوم بانک تست زیست فانتوم دهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 3. جلد اول بانک تست زیست فانتوم یازدهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 4. جلد دوم بانک تست زیست فانتوم یازدهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 5. جلد اول بانک تست زیست فانتوم دوازدهم – برای خرید کتاب کلیک کنید
 6. جلد دوم بانک تست زیست فانتوم دوازدهم – برای خرید کتاب کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *